Podmínky užívání Fináře.

Poslední aktualizace : 2.1.2019

 1. Souhlasem s podmínkami berete na vědomí, že veškerý obsah a vzhled webu finar.cz a www.finar.cz je chráněn autorským právem a bez souhlasu autora není šíření jakýchkoli dat z Fináře povoleno.
 2. Finář je uzavřená komunita zabývající se luštěním netradičních keší pro hru Geochaching.
 3. Finář může obsahovat finální souřadnice keší pro hru Geochaching. Souřadnice jsou primárně určené pro kontrolu vlastních výpočtů a registrací na tomto serveru souhlasíte s obsahem a nebudete proti obsahu žádným způsobem protestovat ani jej napadat či záměrně poškozovat.
 4. Provozovatel Fináře nezodpovídá za správnost dat o keších a finálních souřadnic. Veškerá data na Finář vkládají sami uživatelé a chyby a změny nejsou nijak vymahatelné.
 5. Žádné osobní informace registrovaných uživatelů, kromě interního uživatelského ID, nebudou provozovatelem Fináře zobrazeny ani zveřejněny ani poskytnuty třetí straně bez prokazatelného souhlasu uživatele, pokud si uživatel sám nezveřejní údaje např. pomocí profilu v diskuzním fóru.
 6. Finář zveřejní osobní data uživatele pouze v případě porušení kteréhokoli z bodu těchto podmínek uživatelem nebo na žádost orgánů činných v trestním řízení.
 7. Uživatelům, kteří budou jakýmkoli způsobem narušovat provoz Fináře, slušnost ve fóru, či vkládat chybná data, bude bez varování a nároků zablokován přístup na tyto stránky a případně smazán uživatelský účet na tomto serveru bez možnosti náhrad datových i finančních.
 8. Jestliže zjistíte jakékoli nesrovnalosti, chyby v datech nebo nefunkčnosti, neprodleně nás kontaktujte na diskuzním fóru nebo pomocí opravného, či kontaktního formuláře nebo přímo emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. My data a nedostatky rádi opravíme pro ostatní.
 9. Dlouhodobě neaktivnímu uživateli může být účet vymazán bez předchozího varování.
 10. Provozovatel Fináře si vyhrazuje právo na průběžnou aktualizaci podmínek užívání Fináře, zároveň se zavazuje zveřejněním aktuální platné verze podmínek užívání Fináře. 
 11. Uživatel má možnost kdykoli svůj účet na Fináři vymazat v sekci nastavení svého profilu. Z Fináře budou v takovém případě odstraněny všechny osobní a kontaktní údaje a nebudou odstraněny vložené data jako finální souřadnice, diskuzní příspěvky, opravné formuláře atp. Tato data budou automaticky převedeny na anonymního uživatele.
 12. Bez vědomí autora Fináře není povoleno používat automatické scripty pro vyhledávání, vkládání, stahování a jiné parsovaní dat ze serveru Fináře. V případě, že se chystáte roboty na Finář použít, doporučuji uvědomit správce na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., jinak se vystavujete riziku zablokování vašeho účtu.
 13. Obtěžování, spamování, vyhrožování či jakákoli forma stalkingu směrem k provozovateli Fináře nebo jeho uživatelům je zcela zakázána! V případě porušení této podmínky bude takovému uživateli bez náhrad a upozornění neprodleně vymazán účet a zablokován přístup na Finář.
 14. Finář rozhodně neslouží jako náhrada webu geocaching.com. Data v databázích Fináře nemusí být aktuální a neobsahují detailní informace o keších. Neexistuje ani žádné přímé napojení na sever geochaning.com a veškerá data jsou čerpána z veřejně dostupných zdrojů nebo je vkládají sami uživatelé.